İletişim Bilgilerimiz

Hakkımızda

Tohumculuk sektöründe öncü şirketimiz yem bitkileri ve tarla bitkileri tohumluklarının üretim ve satışı ile uğraşmaktadır. Yönetim baba ve 2 oğlundan oluşmaktadır. Dededen toruna süre gelen evveliyatı 50 yıllık tecrübesi ile çalışmasına %100 yerli sermayeyle devam eden bir aile şirketidir. Önce yurt dışı ve faaliyetleriyle hızla büyümekte olan şirketimiz Türkiye de tohumluğun kalitesini yükseltmeyi amaçlamaktadır ve bu konuda devletim tarım kurum ve kuruluşlarıyla bilgi alışverişi yapmaktadır. Firmamız idari binası , tesisleriyle ve depolarıyla tahıl ambarı olan Konya il sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Misyonumuz

Yurt dışından ithal edilen ürünler OECD ve ISTA belgeli olmakla beraber uluslararası kalitesini ispatlamış şirketlerin tohumluklarından olup ve orijinal ambalajlarında satışa sunulmaktadır. Türkiye de Konya ve çevresinde çiftçilerle sözleşmeli ekim yaparak her zaman iyi ve kaliteli tohum üretmekte ve ıslah çalışmalarına da önem vermektedir. Şirketimiz en modern makinelerle ve entegre tesislerimizle ürünlerimiz elenip, ilaçlanıp, analizlerden geçirildikten sonra paketlenip çiftçilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Vizyonumuz

Amacı tohumluk sektöründe ileriye dönük yeni ürünler geliştirmek olan şirketimiz bu konuda çiftçilere her zaman en iyi ürün ve hizmeti vermeyi ilke olarak benimsemiştir. Şirketimizin temel prensibi önce kalite ve güvence olup ülke tarımına katkı sağlamak amacıyla çalışmalarına devam etmiştir; edecektir. Şirketimiz AB yolunda ilerleyen ülkemize yem bitkileri tohumluklarında katkıyı vazife bilmektir.

T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından alınan özel sektör tarımsal araştırma kuruluşu belgesi (AR-GE) ile ülkemiz genelinde tarla bitkileri konusunda ıslah deneme ve tescil çalışmalarını titizlikle yürütmektedir.

Free HTML5 Website Template by FreeHTML5.co
 • Süleyman ŞAHİN
  Çalışma Tarihleri
  . . . . - 1960
 • Osman ŞAHİN
  Çalışma Tarihleri
  1950 - 1998
 • Fikret ŞAHİN
  Çalışma Tarihleri
  1985 - . . . .
 • Osman ŞAHİN
  Çalışma Tarihleri
  2002 - . . . .
 • Yunus Emre ŞAHİN
  Çalışma Tarihleri
  2010 - . . . .